Ersağ Üyelik

Bu sayfamız Ersağ üyeliğini kendisi yapmak isteyenler için hazırlanmıştır.  Eğer üyeliğinizi kendiniz tamamlamak istemezseniz ERSAĞ ÜCRETSİZ ÜYELİK (tıklayınız) bağlantısından başvuru yapabilirsiniz.

ERSAĞ ÜCRETSİZ ÜYELİĞİNİZİ KENDİNİZ DE TAMAMLAMAK İÇİN YAPMANIZ GEREKENLER;

Başvurularımız RESMİ WEB sitemizden yapılmaktadır.  Dikkatlice okuduktan sonra üye numaranızı alacaksınız ve sizde bir ERSAĞ TEMSİLCİSİ olacaksınız.

KAYIT İÇİN    www.ersag.com.tr adresinden ana sayfa SAĞ ÜST köşede ÜYE OL  kısmını tıklayın… Karşınıza sözleşme koşulları çıkacaktır… koşulları  okuyup kabul ettikten sonra  DEVAM  tuşuna basınız.  karşınıza KAYIT penceresi çıkacaktır.

 

Kayıt penceresinde öncelikle SPONSOR BİLGİLERİ yazan kısma  544628 kodunu yazınız. 

Bu kısmı boş bırakamazsınız. Kaydınızın tamamlanması için mutlaka bir sponsor numarası gereklidir. Bu numara ayrıca sizinle ilgilenecek SPONSORUNUZ olacaktır. 544628 kodunu kullanıp kayıt yapan üyelerimize her türlü destek verilmektedir. 

*Kişisel bilgilerinizi girerken büyük harf kullanacaksınız. 

*Bazen bayan üyelerimiz çift SOY İSİM kullanabiliyorlar. Bu durumda nüfus cüzdanınızda İSİM SOY İSİM nasıl yazıyorsa aynı şekilde doldurmanız gereklidir. Aksi halde kaydınız tamamlanmayacaktır.

*Doğum yerinizi İL bilgisi olarak girseniz de sistem kabul etmektedir.

* MEDENİ HALİ kısmını doldururken eşlerin farklı sponsorlarda olamayacağı için evli kişilerin eşlerinin isimlerini yazmaları gerekmektedir. 

*MESLEĞİ kısmını dilediğiniz şekilde detay vermeden doldurabilirsiniz. 

 

“”””TC NUMARASINI NEDEN VERMEK ZORUNDAYIZ+ TC NUMARASI HAKKINDA “”””

“”””Şirketimize üye olurken alınan TC numarası, siz sipariş verdikten sonra; ürünlerinizin gönderileceği kargo paketinin üzerine İRSALİYELİ FATURA konulmaktadır. Bu irsaliyeli faturanın içeriğinde TC numarası veya şahsa ait vergi numarası bulunmak zorundadır. Bu karar TC devleti tarafından alınmış bir karardır.  Bu nedenle üyelik işlemleriniz sırasında TC numarası alınmaktadır. Ayrıca unutmayın ki ülkemizde aynı isim ve soyadını taşıyan onlarca birey var. Kurumsal bir karmaşa olmaması için TC alınmaktadır. Şirketimiz 2006 yılından beri hizmettedir ve şükür ki hiç bir sıkıntı yaşanmamıştır.”””””

  Yanında yıldız işareti olan kısımları eksiksiz dikkatlice dolduracaksınız.

*PAROLA  bilgilerinizi resmi sitemizden www.ersag.com.tr  ÜYE GİRİŞİ yaparken kullanacaksınız. O yüzden unutmayacağınız bir numara  belirleyiniz.

Belirlediğiniz şifreyi unutmanız durumunda; Ersağ Genel Merkezi arayarak şifrenizi anında güncelleyebilirsiniz.

**GÜVENLİK KODUNU genellikle sisitem büyük harf olarak kullanılmaktadır. Güvenlik kodunu doğru girmediğiniz takdir de bilgilerinizi tekrar girme durumunda kalabilirsiniz. 

  ***BANKA BİLGİLERİ  kısmını   doldurmanıza gerek yoktur. ((bu kısım ileride KARİYER YAPMAK İSTEYEN ÜYELERİMİZİ İLGİLENDİRMEKTEDİR. Kariyer yapmak isteyen üyeler detaylar için sponsoru veya KAZANÇ PLANI yazımızı okuyabilirler.))

** BULUNDUĞUNUZ ÜLKE , İL ve İLÇE kısımlarını doldurunuz. Sistemimizde ilçe kısmı için merkez ifadesi kaldırılmış onun yerine İL ile aynı isim kullanılmıştır. ÖRN: KIRŞEHİR MERKEZ YERİNE ilçe kısmına da KIRŞEHİR girmeniz yeterlidir.

** e posta girmenize gerek yoktur. 

Sistemin size üye numarası gönderebilmesi için CEP NUMARASI nı başında sıfır olmadan yazınız…

Bilgilerinizi girdikten sonra EKLE  butonuna bastığınız da  Sistem size hemen anında ERSAĞ ÜYELİK numaranızı verecektir.

 

Ersağ üyelik numarasını aldıktan sonra ana sayfadan ÜYE GİRİŞİ yapıp adınıza açılan sayfadan alış veriş yapabilirsiniz.

HIZLI ÜYELİK LİNKİ:  http://www.ersag.com.tr/account.asp?mod=myaccount&sub=edit&action=register2&sponsor=544628

Bu üyelik linki sizi RESMİ WEB sitemize yönlendirir. Yapmanız gereken Sponsor bilgileri yazan kısma 544628 kodunu yazıp Kişisel Bilgilerinizi tamamlamaktır. Sistem size anında üye numaranızı verecektir.

 

İlgili İçerikler:

  • İlgili İçerik Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir