ersağ üye numarası ve parolayı unutanlar

Ersağ Üye numarası ve parolasını unutan üyelerimiz aşağıdaki adımları yaparak tekrardan herhangi bir ücret ödemeden ersağ üyesi olabilirler. Kampanyalardan yararlanabilirler…

image

                                                                                                                                                                                               

   Ersağ firmasının bir temsilcisi olduktan sonra üyeliğiniz, Üye olduğunuz ay içerisinde herhangi bir alış veriş yapmadıysanız , ay sonunda üyeliğiniz şirketimiz tarafından otomatik olarak silinecektir. Silindikten sonra tekrar üyeliğinizin güncellenmesi gerekir. Bunun için sizi üye yapan kişi ile (sponsorunuz) irtibata geçmelisiniz. 

 

 

Eğer kendiniz Ersağ üyesi olmak isterseniz; Aşağıdaki yazımızı okuyarak kendiniz üyeliğinizi yapabilirsiniz. 

ÜYELİK İÇİN YAPMANIZ GEREKEN ADIMLAR :

  Her üyelik kaydı mutlaka ama mutlaka RESMİ WEB SİTEMİZ olan www.ersag.com.tr adresimizden gerçekleştirilmektedir.

   Resmi web sitemiz www.ersag.com.tr adresine giriş yaptıktan sonra  sağ üst köşede ÜYE OL kısmına tıklayıp devam deyiniz. Karşınıza çıkan penceredeki SPONSOR bilgileri yazan yere 544628 kodunu girip, kişisel bilgilerinizi tamamlayınız.

Kişisel bilgilerden sonra ki BANKA BİLGİLERİ bölümünü doldurmanıza gerek yoktur. (Bu alan kariyer yapmış ersağ temsilcilerimizin kazandıkları primleri almaları için doldurması gereken bölümdür.)

   Bulunduğunuz il ve ilçe bilgilerini eksiksiz girmeniz gerekmektedir.

   İletişim bilgileriniz için telefon numaranızı yazmayı unutmayınız. Üyelik numaranız ve sponsor bilgileriniz cep telefonuna sistem tarafından ayrıca gönderilecektir.

*** işaretli alanları doldurduğunuz da sağ alt köşede ki EKLE butonuna bastığınız da  Sistem size hemen Üye numaranızı verecektir… 

ÜCRETSİZ ÜYELİK  linki: Bu linki tıkladığınızda kayıt için resmi web sitemize yönlendirileceksiniz.

  http://www.ersag.com.tr/account.asp?mod=myaccount&sub=edit&action=register2&sponsor=544628

ÜYE NUMARANIZ ve PAROLANIZI GERİ ALMAK İÇİN:

 

Eğer daha önce bir kez bile olsa alış veriş yaptıysanız   üye numaranızı veya parolanızı , Genel merkezimizden anında öğrenebilirsiniz. Parola bilgileri sadece üyelere vatandaşlık numarası sorularak verildiği için kendiniz aramak durumundasınız. Genel merkezin numaraları resmi web sitemizden ulaşabilirsiniz. www.ersag.com.tr

 

 

Üye numarası ve parolanızı  Güvendiğiniz sponsorların dışında başka kimselere vermeyiniz.

ersağ üyesi değilseniz sitemizin ÜCRETSİZ ÜYE OL kısmından ön  başvuru yaparak temsilci olabilirsiniz. Başvurunuzdan sonra sponsorlarımız tarafından aranıp ersağ hakkında bilgi verilecek ve kaydınız yapılacaktır.

Resmi web sitesi dışında kayıt yapılmamaktadır. Bu yüzden  diğer web sitelerinden lütfen tc numaranızı vererek ön başvuruda bulunmayınız.

 

ücretsiz üye ol

 

wats up

 

 

facebook ersağ

 

İlgili İçerikler:

Yönetici

9 kişinin bu konuda düşüncesi var “ersağ üye numarası ve parolayı unutanlar

  • admin diyor ki:

   Genel merkezimizi arayarak parolanızı güncelleyebilirsiniz gülizar hanım… numaralar yukarıdaki yazımızda vardır…

 1. Harun Bayoğlu diyor ki:

  ne biçim şirketsiniz yaw müşteri numarasını unuttuk bir daha sisteme giremiyoruz insan şurda bi link koyar ulaşmamız için

   • Yönetici diyor ki:

    daha önce alış veriş yapmadı iseniz eğer Resmi web sitemiz http://www.ersag.com.tr adresine giriş yaptıktan sonra sağ üst köşede ÜYE OL kısmına tıklayıp devam deyiniz. Karşınıza çıkan penceredeki SPONSOR bilgileri yazan yere 544628 kodunu girip, kişisel bilgilerinizi tamamlayınız.
    Alış veriş yaptı iseniz 444 34 96 numaralı telefonu aramanız yeterlidir.

  • Yönetici diyor ki:

   daha önce alış veriş yapmadı iseniz eğer Resmi web sitemiz http://www.ersag.com.tr adresine giriş yaptıktan sonra sağ üst köşede ÜYE OL kısmına tıklayıp devam deyiniz. Karşınıza çıkan penceredeki SPONSOR bilgileri yazan yere 544628 kodunu girip, kişisel bilgilerinizi tamamlayınız.
   Alış veriş yaptı iseniz 444 34 96 numaralı telefonu aramanız yeterlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir