Çamaşır Temizliği

 ersağ Çamaşır Temizliği ürünlerimiz… İlgili resmin veya yazının üzerine tıkladığınız da ürün açıklama sayfasına yönlendirileceksiniz. İlgili açıklamalar resmi web sitemizden alınmıştır.
ersag-çamaşır-yıkama-tozu-beyazlar-için

ersag-çamaşır-yıkama-tozu-renkliler-içinersag-tül-perde-yıkama-tozu

 

 

 

 

 

 

 

ersag-ütü-spreyi-çamaşır-temizliğiersagtemizlik.org YAKA SPREYİersag-çamaşır-aktif-temizlikersağ-çamaşır-kokusu

Çamaşır Temizliği ürünlerimiz:

ersag beyaz çamaşır yıkama tozu

ersag renkli çamaşır yıkama tozu

ersag çamaşır aktif

ersağ yaka spreyi

ersağ ütü spreyi

ersağ tül ve perde yıkama tozu

ersağ çamaşır kokusu

ersağ Çamaşır Temizliği ürünlerimizin hiç birisinde fosfat (sstp) içermez. Lütfen fosfatın zararları hakkında mutlaka bir araştırma yaparak ne kadar önemli bir şey olduğunun farkına varın. Çevre ve insan sağlığı çok önemli.

**web sitemizde bulunan ersağ il temsilcileri sayfamızdan, temsilcilerimiz ile irtibata geçebilirsiniz…

* Üyelik kaydını kendiniz yapmak isterseniz sitemizde yer alan ERSAĞ ÜYELİK sayfamızdan yararlanabilirsiniz. Açıklamaları okuduktan sonra kaydınızı kendiniz de tamamlayabilirsiniz.

 ** Ürünlerimizi üye olmadan satın almak isterseniz; 0507 566 96 33 nolu telefondan sipariş verebilirsiniz. Siparişlerinizin ilgili hesaba ödeme yapıldıktan sonra gönderileceğini unutmayınız. ((kapıda ödeme anlaşmamız bulunmamaktadır.))

**Ürünlerimizi ERSAĞ TEMSİLCİ indirimi ile satın almak isterseniz sitemizden ÜCRETSİZ ÜYELİK BAŞVURUSU yapabilirsiniz… Bu başvuru ön başvurudur. Başvurunuzdan sonra ersağ sponsorlarımızdan biri sizinle iletişime geçecektir.

ÜYELİK İÇİN YAPMANIZ GEREKEN ADIMLAR :

  Her üyelik kaydı mutlaka ama mutlaka RESMİ WEB SİTEMİZ olan www.ersag.com.tr adresimizden gerçekleştirilmektedir.

   Resmi web sitemiz www.ersag.com.tr adresine giriş yaptıktan sonra  sağ üst köşede ÜYE OL kısmına tıklayıp devam deyiniz. Karşınıza çıkan penceredeki SPONSOR bilgileri yazan yere 544628 kodunu girip, kişisel bilgilerinizi tamamlayınız.

Kişisel bilgilerden sonra ki BANKA BİLGİLERİ bölümünü doldurmanıza gerek yoktur. (Bu alan kariyer yapmış ersağ temsilcilerimizin kazandıkları primleri almaları için doldurması gereken bölümdür.)

   Bulunduğunuz il ve ilçe bilgilerini eksiksiz girmeniz gerekmektedir.

 İletişim bilgileriniz için telefon numaranızı yazmayı unutmayınız. Üyelik numaranız ve sponsor bilgileriniz cep telefonuna sistem tarafından ayrıca gönderilecektir.

*** işaretli alanları doldurduğunuz da sağ alt köşede ki EKLE butonuna bastığınız da  Sistem size hemen Üye numaranızı verecektir… 

ücretsiz üye ol

wats up

facebook ersağ

 

 

 

 

 

www.ersagtemizlik.org 

 

İlgili İçerikler:

  • İlgili İçerik Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir