ersağ mayıs ayı ilk yarı kampanya ürünleri 2017

ersağ mayıs ayı ilk yarı kampanya ürünleri 2017, güneş kremi ile yaz ayına hazırlık olarak çıktı diyebiliriz. ersağ bitkisel içerikli ürünleri ile sizlere sunulmuştur. Mayıs ayı ortasına kadar yapacağınız 100 TL alış verişlerinizde 1 adet, 150 TL ve üzeri alış verişlerinizde 3 adet ürün hediye olarak verilecektir. Kampanya dahilinde hediye ürünler Türkiye için geçerlidir.

Mayıs ayının ilk yarı ürünlerinden yararlanmak için sitemizden ÜCRETSİZ ÜYELİK BAŞVURUSU yapabilirsiniz.

 

ersağ mayıs ayı ilk yarı kampanya ürünleri 2017:

1- ersağ güneş kremi 50 faktör  100ml             50 TL

2- ersağ renkli çamaşır tozu 1000gr                 33 TL

3- ersağ propolisli sıvı el sabunu 1000ml        30,50 TL

4- ersağ genel temizlik  1000ml                        22,50 TL

5- ersağ çamaşır kokusu 500ml                       21,00 T

 

**web sitemizde bulunan ersağ il temsilcileri sayfamızdan, temsilcilerimiz ile irtibata geçebilirsiniz…

* Üyelik kaydını kendiniz yapmak isterseniz sitemizde yer alan ERSAĞ ÜYELİK sayfamızdan yararlanabilirsiniz. Açıklamaları okuduktan sonra kaydınızı kendiniz de tamamlayabilirsiniz.

 

** Ürünlerimizi üye olmadan satın almak isterseniz; 0507 566 96 33 nolu telefondan sipariş verebilirsiniz. Siparişlerinizin ilgili hesaba ödeme yapıldıktan sonra gönderileceğini unutmayınız. ((kapıda ödeme anlaşmamız bulunmamaktadır.))

**Ürünlerimizi ERSAĞ TEMSİLCİ indirimi ile satın almak isterseniz sitemizden ÜCRETSİZ ÜYELİK BAŞVURUSU yapabilirsiniz… Bu başvuru ön başvurudur. Başvurunuzdan sonra ersağ sponsorlarımızdan biri sizinle iletişime geçecektir.

ÜYELİK İÇİN YAPMANIZ GEREKEN ADIMLAR :

  Her üyelik kaydı mutlaka ama mutlaka RESMİ WEB SİTEMİZ olan www.ersag.com.tr adresimizden gerçekleştirilmektedir.

   Resmi web sitemiz www.ersag.com.tr adresine giriş yaptıktan sonra  sağ üst köşede ÜYE OL kısmına tıklayıp devam deyiniz. Karşınıza çıkan penceredeki SPONSOR bilgileri yazan yere 544628 kodunu girip, kişisel bilgilerinizi tamamlayınız.

Kişisel bilgilerden sonra ki BANKA BİLGİLERİ bölümünü doldurmanıza gerek yoktur. (Bu alan kariyer yapmış ersağ temsilcilerimizin kazandıkları primleri almaları için doldurması gereken bölümdür.)

   Bulunduğunuz il ve ilçe bilgilerini eksiksiz girmeniz gerekmektedir.

 İletişim bilgileriniz için telefon numaranızı yazmayı unutmayınız. Üyelik numaranız ve sponsor bilgileriniz cep telefonuna sistem tarafından ayrıca gönderilecektir.

*** işaretli alanları doldurduğunuz da sağ alt köşede ki EKLE butonuna bastığınız da  Sistem size hemen Üye numaranızı verecektir… 

ücretsiz üye olwats up

facebook ersağ

 

 

 

 

 

İlgili İçerikler:

Yönetici

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir