Ersağ Bulaşık Matik Jel

 

 

www.ersagtemizlik.org-ersağ-bulaşık-matik-jel

 

 

Ersağ Bulaşık Matik Jel Özellikleri:

Ersağ Bulaşık matik Jel ürünümüz, bulaşık makinelerinde kullanılan temizleme ürünüdür. 

Ürünlerimizde fosfat maddesi kesinlikle yoktur.

Ersağ Bulaşık Matik Jel Kullanımı :

Bulaşık makinenizin ilgili haznesinin minimum çizgisi dolacak şekilde; ersağ bulaşık matik jel  ilave ediniz.  Ürünümüzü hiç bir zaman kimyasal bulaşık parlatıcı ile kullanmayınız. Aksi halde ürünümüzden olumlu sonuçlar elde edemezsiniz. Tuz olarak sadece kimyasal içeriği olmayan kaya tuzu kullanınız. 

**önemli not : Ersağ bulaşık matik jel ürünümüz yoğun ve konsantre bir üründür. Bazı bulaşık makinelerinin jel ürünümüzü yeterince çözemediği için, kullanırken böyle bir durum ile karşılaşıldığında: bir miktar sıcak su ile çözerek bulaşık makinenizde kullanabilirsiniz.

** Ürünlerimizi üye olmadan satın almak isterseniz; 0507 566 96 33 nolu telefondan sipariş verebilirsiniz. Siparişlerinizin ilgili hesaba ödeme yapıldıktan sonra gönderileceğini unutmayınız. ((kapıda ödeme anlaşmamız bulunmamaktadır.))

**Ürünlerimizi ERSAĞ TEMSİLCİ indirimi ile satın almak isterseniz sitemizden ÜCRETSİZ ÜYELİK BAŞVURUSU yapabilirsiniz… Bu başvuru ön başvurudur. Başvurunuzdan sonra ersağ sponsorlarımızdan biri sizinle iletişime geçecektir.

ÜYELİK İÇİN YAPMANIZ GEREKEN ADIMLAR :

  Her üyelik kaydı mutlaka ama mutlaka RESMİ WEB SİTEMİZ olan www.ersag.com.tr adresimizden gerçekleştirilmektedir.

   Resmi web sitemiz www.ersag.com.tr adresine giriş yaptıktan sonra  sağ üst köşede ÜYE OL kısmına tıklayıp devam deyiniz. Karşınıza çıkan penceredeki SPONSOR bilgileri yazan yere 544628 kodunu girip, kişisel bilgilerinizi tamamlayınız.

Kişisel bilgilerden sonra ki BANKA BİLGİLERİ bölümünü doldurmanıza gerek yoktur. (Bu alan kariyer yapmış ersağ temsilcilerimizin kazandıkları primleri almaları için doldurması gereken bölümdür.)

   Bulunduğunuz il ve ilçe bilgilerini eksiksiz girmeniz gerekmektedir.

   İletişim bilgileriniz için telefon numaranızı yazmayı unutmayınız. Üyelik numaranız ve sponsor bilgileriniz cep telefonuna sistem tarafından ayrıca gönderilecektir.

*** işaretli alanları doldurduğunuz da sağ alt köşede ki EKLE butonuna bastığınız da  Sistem size hemen Üye numaranızı verecektir… 

ücretsiz üye ol

wats up

facebook ersağ

 

 

 

 

 

 

İlgili İçerikler:

Yönetici

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir