ersağ aralık ayı 7 de 5 kampanya 2018

ersağ aralık ayı 7 de 5 kampanya 2018

Aralık ayı beklenen 7 de 5 kampanyası başlamıştır. Ersağ üyelerine özel bu kampanyadan web sitemizden ücretsiz üye olarak yararlanabilirsiniz. Her ay başında yazdığımız ay içindeki özel kampanyalardan biridir. Kampanya cumartesi saat 18:00 dan salı günü saat 23:59 a kadar devam edecektir. Kampanya dahilindeki 7 üründen dilediğiniz 5 tanesini seçebileceksiniz.

 

ersağ aralık ayı 7 de 5 kampanya 2018:

1- ersağ clean ball masaj kremi 200 ml

2- ersağ goji berry 5li form çayı

3- ersağ yağ çöz 1000 ml

4- ersağ duş jeli normal 1000 ml

5- ersağ genel temizlik 1000 ml

6- ersağ banyo wc temizleyici 1000 ml

7- ersağ oda spreyi anti sigara 500 ml

 

NOT:

1– Kampanyadan yararlanabilmek için; 08 Aralık Cumartesi günü saat  18:30 ile 11 Aralık Salı günü saat 23:59’a kadar siparişlerin girilip, ödemelerin ise en geç 12 Aralık Çarşamba günü öğlen 12:00 ye kadar Posta Çeki, Kredi Kartı, Havale veya bürolardan nakit olarak yapılması gerekmektedir.

2- YAĞ ÇÖZ 1000 ml.  ve GOJİ BERRY İÇEREN 5 Lİ FORM ÇAYI  ek promosyonlardır. Bu promosyonlardan siparişilerinizde 1’er adet seçebilirsiniz.

 

web sitemizde bulunan ersağ il temsilcileri sayfamızdan, temsilcilerimiz ile irtibata geçebilirsiniz…

* Üyelik kaydını kendiniz yapmak isterseniz sitemizde yer alan ERSAĞ ÜYELİK sayfamızdan yararlanabilirsiniz. Açıklamaları okuduktan sonra kaydınızı kendiniz de tamamlayabilirsiniz.

** Ürünlerimizi üye olmadan satın almak isterseniz; 0507 566 96 33 nolu telefondan sipariş verebilirsiniz. Siparişlerinizin ilgili hesaba ödeme yapıldıktan sonra gönderileceğini unutmayınız. ((kapıda ödeme anlaşmamız bulunmamaktadır.))

**Ürünlerimizi ERSAĞ TEMSİLCİ indirimi ile satın almak isterseniz sitemizden ÜCRETSİZ ÜYELİK BAŞVURUSU yapabilirsiniz… Bu başvuru ön başvurudur. Başvurunuzdan sonra ersağ sponsorlarımızdan biri sizinle iletişime geçecektir.

ÜYELİK İÇİN YAPMANIZ GEREKEN ADIMLAR :

  Her üyelik kaydı mutlaka ama mutlaka RESMİ WEB SİTEMİZ olan www.ersag.com.tr adresimizden gerçekleştirilmektedir.

   Resmi web sitemiz www.ersag.com.tr adresine giriş yaptıktan sonra  sağ üst köşede ÜYE OL kısmına tıklayıp devam deyiniz. Karşınıza çıkan penceredeki SPONSOR bilgileri yazan yere 544628 kodunu girip, kişisel bilgilerinizi tamamlayınız.

Kişisel bilgilerden sonra ki BANKA BİLGİLERİ bölümünü doldurmanıza gerek yoktur. (Bu alan kariyer yapmış ersağ temsilcilerimizin kazandıkları primleri almaları için doldurması gereken bölümdür.)

   Bulunduğunuz il ve ilçe bilgilerini eksiksiz girmeniz gerekmektedir.

 İletişim bilgileriniz için telefon numaranızı yazmayı unutmayınız. Üyelik numaranız ve sponsor bilgileriniz cep telefonuna sistem tarafından ayrıca gönderilecektir.

*** işaretli alanları doldurduğunuz da sağ alt köşede ki EKLE butonuna bastığınız da  Sistem size hemen Üye numaranızı verecektir…

ücretsiz üye olfacebook ersağwats up

 

 

İlgili İçerikler:

Yönetici

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir