ersağ 7 de 5 şubat kampanyası

ersağ 7 de 5 şubat kampanyası

Türkiye geneli ersağ 7 de 5 şubat kampanyamız başlamıştır. Ersağ şirketimiz kampanyaları ile üyelerine kazandırmaya devam ediyor. 7 Şubat 2020 saat 18:00 den itibaren başlayıp, 12 Şubat Çarşamba saat 08:00 e kadar devam edecek olan 7 de 5 Şubat kampanyamızda 200 TL alış verişe 5 adet ürün hediye olarak verilecektir. Kampanya ürünlerimiz birbirinden değerli olup ürünler hakkında web sitemizden bilgi alabilirsiniz. 

 

ersağ 7 de 5 şubat kampanyası ürünleri: 

1- ersağ papatya özlü duş jeli 1000 ml

2- ersağ clean ball masaj kremi 100 ml

3- ersağ damla konsantre 500 ml

4- ersağ sıvı el köpüğü 1000 ml

5- ersağ sarı papatya özlü şampuan 300 ml

6- ersağ yağ çözücü 1000 ml

7- ersağ amira bayan parfüm 100 cc

web sitemizde bulunan ersağ il temsilcileri sayfamızdan, temsilcilerimiz ile irtibata geçebilirsiniz…

* Üyelik kaydını kendiniz yapmak isterseniz sitemizde yer alan ERSAĞ ÜYELİK sayfamızdan yararlanabilirsiniz. Açıklamaları okuduktan sonra kaydınızı kendiniz de tamamlayabilirsiniz.

 

** Ürünlerimizi üye olmadan satın almak isterseniz; 0507 566 96 33 nolu telefondan sipariş verebilirsiniz. Siparişlerinizin ilgili hesaba ödeme yapıldıktan sonra gönderileceğini unutmayınız. ((kapıda ödeme anlaşmamız bulunmamaktadır.))

**Ürünlerimizi ERSAĞ TEMSİLCİ indirimi ile satın almak isterseniz sitemizden ÜCRETSİZ ÜYELİK BAŞVURUSU yapabilirsiniz… Bu başvuru ön başvurudur. Başvurunuzdan sonra ersağ sponsorlarımızdan biri sizinle iletişime geçecektir.

ÜYELİK İÇİN YAPMANIZ GEREKEN ADIMLAR :

  Her üyelik kaydı mutlaka ama mutlaka RESMİ WEB SİTEMİZ olan www.ersag.com.tr adresimizden gerçekleştirilmektedir.

   Resmi web sitemiz www.ersag.com.tr adresine giriş yaptıktan sonra  sağ üst köşede ÜYE OL kısmına tıklayıp devam deyiniz. Karşınıza çıkan penceredeki SPONSOR bilgileri yazan yere 544628 kodunu girip, kişisel bilgilerinizi tamamlayınız.

Kişisel bilgilerden sonra ki BANKA BİLGİLERİ bölümünü doldurmanıza gerek yoktur. (Bu alan kariyer yapmış ersağ temsilcilerimizin kazandıkları primleri almaları için doldurması gereken bölümdür.)

   Bulunduğunuz il ve ilçe bilgilerini eksiksiz girmeniz gerekmektedir.

 İletişim bilgileriniz için telefon numaranızı yazmayı unutmayınız. Üyelik numaranız ve sponsor bilgileriniz cep telefonuna sistem tarafından ayrıca gönderilecektir.

*** işaretli alanları doldurduğunuz da sağ alt köşede ki EKLE butonuna bastığınız da  Sistem size hemen Üye numaranızı verecektir…

ücretsiz üye olfacebook ersağwats up

 
 

 

İlgili İçerikler:

Yönetici

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir