Analiz rapor belgeleri

 

Ersağ şirketimizin ilgili kurumlardan aldığı Analiz rapor belgeleri  sunmaktayız. 

Sağlık bakanlığı Refik Saydam Hıfzıssıhha Merkezi Başkanlığı Gıda Güvenliği ve Beslenme Araştırma Müdürlüğü ANALİZ RAPORLARI belgeleri aşağıdaki görsellerde sunulmuştur. 

İlgili belgelere resmi web siztemizden de ulaşılabilir. İlgili web sitemizin adresi: www.ersag.com.tr adresidir.

Belgelerimizi resmi sitemizden temin etmiş bulunmaktayız. Belgelerimizi ve SERTİFİKALARIMIZI üyelerimiz siparişlerini verirken alabilirler. 

 

 

banyo wcersağ-camasir-tozu-analiz-belgesi ersağ-damla-analiz-raporu

 

ersağ-genel-temizlik-analiz-raporu genel temizlik

 

ersağ-halı-matik-analiz-belgesi ersağ-halı-şampuanı-analiz-belgesi ersağ-mobilya-temizleyicisi-analiz-belgesi

 

ersağ-renkli-çamaşır-yikama-tozu-analiz-belgesi ersağ-tül-perde-analiz-belgesi ersağ-yağ-çözücü-analiz-belgesi

 

Hiç bir yerli tabancı firmanın bu şekilde analiz belgelerini açık olarak yayınlamadığını bilmenizi isteriz. Ersağ şirketi ürünlerine ne kadar güvenip arkasında olduğunun belgesidir bunlar…

ÜYELİK İÇİN YAPMANIZ GEREKEN ADIMLAR :

  Her üyelik kaydı mutlaka ama mutlaka RESMİ WEB SİTEMİZ olan www.ersag.com.tr adresimizden gerçekleştirilmektedir.

   Resmi web sitemiz www.ersag.com.tr adresine giriş yaptıktan sonra  sağ üst köşedeÜYE OL kısmına tıklayıp devam deyiniz. Karşınıza çıkan penceredeki SPONSOR bilgileri yazan yere 544628 kodunu girip, kişisel bilgilerinizi tamamlayınız.

Kişisel bilgilerden sonra ki BANKA BİLGİLERİ bölümünü doldurmanıza gerek yoktur. (Bu alan kariyer yapmış ersağ temsilcilerimizin kazandıkları primleri almaları için doldurması gereken bölümdür.)

   Bulunduğunuz il ve ilçe bilgilerini eksiksiz girmeniz gerekmektedir.

 İletişim bilgileriniz için telefon numaranızı yazmayı unutmayınız. Üyelik numaranız ve sponsor bilgileriniz cep telefonuna sistem tarafından ayrıca gönderilecektir.

*** işaretli alanları doldurduğunuz da sağ alt köşede ki EKLE butonuna bastığınız da  Sistem size hemen Üye numaranızı verecektir… 

ücretsiz üye olwats up

facebook ersağ

 

 

 

 

İlgili İçerikler:

  • İlgili İçerik Yok

3 kişinin bu konuda düşüncesi var “Analiz rapor belgeleri

  1. HASAN ECE diyor ki:

    Deodorantların zararları Deodorantlarda kullanılan kloral hidratın vücuttaki yararlı bakterilerin ölmesine sebep olduğu ve ilgili bölgelerde enfeksiyonlara direnci kırdığı hatırlatılmaktadır.Kozmetikler alerji ve tahriş Alerjiye sebep olan maddelerin yaklaşık üçte biri kozmetikler, vücut bakım ürünleri ve temizlik maddeleridir. Alerji, tahriş veya temas yoluyla meydana gelen cilt hastalıkları kozmetikler arasında parfümler, saç boyaları, maskaralar, reçineli ürünler, alfa hidroksi alkol içeren tonik ve sıkılaştırıcılar, bazı temizleyiciler, cildin soyulmasını sağlayan yüz bakım ürünleri, güneş kremleri sayılabilir. Parfümlerde bitki ve hayvan menşeli olmak üzere organik-inorganik 4.000 den fazla madde kullanılır. Bazı koku verici maddeler alerjik deri hastalıklarına, nefes darlığı ve öksürüğe, astımlı hastalarda solunum yolu tıkanmasına sebep olmaktadır. Özellikle bu sektörde çalışanlarda bu tip şikayetlere sıkça rastlanmaktadır. Doz, zehirlenmelerde önemli olmakla beraber, alerjide önemli değildir, çok küçük bir doz bile büyük reaksiyonlara sebep olabilir. Alerji, bazen kozmetik ürünün ilk kullanımında değil, birkaç kullanımdan sonra ortaya çıkabilir. Belirtileri; kaşıntı, kırmızılık, kabarma ve daha ileri safhalarda yaraların oluşmasıdır. Göz kozmetiklerindeki maddelerin veya bunların uygulanması sırasındaki travmanın sebep olduğu kornea ülserleri, gözdeki kurumalar ve göz yaralanmaları önemsenmesi gereken problemlerdir.

  2. şükran bilgili diyor ki:

    Merhabalar, ben ürünlerin ne kadarı bitkisel, ne kadarı kimyasal merak ediyorum onunla ilgili bir belge göremedim lūtfen bu konuda bizleri ikna edici, rahatlatıcı belgeleriniz var ise paylaşırsanız sevinirim.ūrūnlerinizi kullanıyorum ve memnunum ama bu isteğimi yanıtlar iseniz gönül rahatlıgı ile kullanmayı sürdūrmeye devam edeceğim.ilginize teşekkūr ederim…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir